Jak přirozeně zhubnout až 5 kilo tělesného tuku za týden

Tento speciální nápoj vám může pomoci schodit až 5 kilo za jediný týden! Pomáhá tělu zbavit se špatných tuků a je to celkem jednoduché!

Celer není magická dietní potravina, je ale pro vás zdravý a pomůže vám zhubnout skoro bez jakékoliv námahy. Celer je to, co je známo jako negativní kalorická potravina, což znamená, že vaše tělo používá více kalorií k metabolizaci potravin, než celer ve skutečnosti obsahuje sám v sobě. Celer má kromě nízkého obsahu kalorií vysoký obsah vlákniny a vody.

Citrón je také skvělý pro podporu ve vašem úsilí hubnout. Citronová šťáva obsahuje pektin – rozpustnou vlákninu, která je prokazatelně pomocná ve vašem boji s nadváhou. Citrón je také skvělý pro trávicí systém a pomáhá detoxikaci těla. Citrón je přirozeně zdrojem vysokého obsah vitamínu C. Vitamin C nepřímo ovlivňuje tělesnou hmotnost, protože lidé s nízkou hladinou vitaminu C spálí během tělesného cvičení méně tuku.

Složení:

Metoda:

Nakrájíme 400g celeru a přidáme 2 litry vody. Přidáme kůrou z jednoho citronu a vaříme 20 minut na mírném ohni a pak necháme vychladnout po dobu 6 hodin.

Do vody s celerem přidáme šťávu z citronů. Směs filtrujeme přes sítko, a nalijeme do skleněné láhve. Pijí se 3 sklenice denně před pravidelnou stravu po dobu celého týdne.