Co se děje, pokud pijete vodu ihned, když ráno vstanete

Současný zdravotní trend je pít vodu ihned poté, co vstanete z postele. Vědci potvrdili zdravotní hodnotu této metody s tím, že se jedná o zcela prospěšnou věc pro naše zdraví.

Pití vody ihned po probuzení je spojeno s léčbou a prevencí některých onemocnění a zdravotních problémů, jako jsou bolesti hlavy, bolesti těla, artritida, srdeční problémy, epilepsie, obezita, tuberkulóza, meningitida, onemocnění ledvin, zvracení, zánět žaludku, cukrovka, zácpa, onemocnění dělohy uší a krku.

Metoda:

Po probuzení, než začnete dělat cokoliv jiného, vypijte asi třičtvrtě litru vody. Pamatujte, že pokud máte nějaký důvod, proč nemůžete ihned pít tolik vody najednou, začněte pít jen tolik, kolik nejvíce můžete a postupně zvyšujte dávky.

Vyčistěte si zuby a dokončete svoji ranní hygienu úst, poté vyčkejte 45 minut před jakýmkoliv jídlem nebo pitím.

Po 45 minutách se nasnídejte jako obvykle, a pak nic nejezte ani nepijte po dobu 2 hodin.

Konkrétní nemoci

Používáte-li výše uvedené metody, výzkum ukazuje počet dnů, po kterých se musí dodržovat tento režim, aby se vyléčila určitá nemoc.

Pomocí této léčebné metody nezaznamenáte žádné vedlejší účinky, kromě zvýšeného vylučování moči na začátku tohoto programu. Pít vodu a zůstat zdravý a aktivní je způsob, jak zkvalitnit náš život.

Jak číňané, tak japonci pijí horký čaj při jejich stravování, místo studené vody. Studená voda zpomaluje proces trávení a způsobí ztuhnutí mastné potravy, kterou jste právě jedli. Jakmile jsou tyto ztuhlé oleje v reakci s žaludečními kyselinami, jsou absorbovány rychleji ve střevě střevní stěnou. Dlouhodobá akumulace těchto olejů může vést k rakovině. Možná, že západní kultury by měly přijmout tuto praxi, dá se tím jen získat a není co ztratit.